19 Ocak 2016 Salı

Shopkins Cicibiciler ve Harika Kanatlar :)

Merhabalar


Berilcimemle beraber oyuncakalışverişimiz vardı. TV reklamlarından çok beğendiği cicibicileri ve bayılarak izlediği "Harika Kanatlar" serimizin artık son verdiğimiz elemanlarını almaya gittik. Yakınımızda Maltepe Park Avm var. En uğrak yerimiz Armağan Oyuncak. Shopkins Cicibicilerimizi 4+1 li bir set olarak sanırım 26 liraya almıştık. Sonra küçük sepetlerden aldık bir kaç tane 13 liraya. Çok şeker oyuncaklar. Beni bile çekti düşünün yani.Ama bu kadarı yeter bu aylık :)

"Harika Kanatlarımız" a sol baştan Büyük albert, Mira, Donnie, Dizzy, Jet. Aslında Jerome da istedi Mavi olan onu bir dahaki aya almak üzere anlaştık. Çünkü bu küçücük oyuncakların tanesi 19,90 lira. Avuç içi kadarlar ama dönüşebiliyorlarmış. Mağazada ne kadar pahalılar dediğimde aldığım cevap. Yani 5 tane aldık. Şöyle düz hesap yaparsak 20*5 = 100 liraya gayet güzel bir oyuncak alabilirdik. Neyse çok istiyordu. Çizgi filmini izlerken çok hoşuna gidiyor. :)


Bir de Carrefour alışverişimiz sırasında manav bölümünde bu boyama kitaplarıyla karşılaştım. Ücretsizmiş. Bir tane Beril'e aldım. içinde kalemler çizilmiş. Meyve ve sebze resimleri var. Onları boyamak çok zevkli geldi Beril'e. :)2 yorum:

  1. Çok güzeller güle güle kullansın Beril :) Ada hala küçük olduğundan biz eve minik oyuncakları sokamıyoruz, her şeyi ağzına götürüyor. Bir kaç yıla kalmaz bizim evde bunlarla dolar herhalde :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkürler :) İnşallah dolar. :) Aslında yaşları küçük büyük farketmiyor çocukların işine belli olmuyor. Akıllarına estiğinde bi bakmışsın ağızlarında. Biraz tehlikeli. :S

      Sil