Hakkımızda

Merhabalar,

Sizlere biraz kendimizden bahsedelim.

Bilgisayar Tekn. ve Prog. mezunuyken bilgisayarlarla dolu dünyamdan çıkıp hayatımın aşkıyla evlendim. Sonra bir melek göklerde indi kucağıma tüm hayatımı değiştirdi. Artık bambaşka bir aşkım vardı. İşi gücü bıraktım tüm işim gücüm Beril'im oldu. Kızımı kucağıma almamla beraber bu dönemde Çalışma ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezuniyetimi de elde ederek Bilg. Programcısı, Anne ve Çalışma Ekonomisti ünvanlarına sahip oldum.

Kızım Beril'i büyütürken bu uzun yolculukta yoldaşım yine bilgisayarım oldu. En endişe duyduğum anlarda merakla oturup başına aradım cevapları.

Beril şimdi 4 yaşında ve 4 senedir birikenler daha şimdiden koca bir dağ oldu.  Biz de kızımla 2011'den beri sahip olduğum fakat fazla ilgilenemediğim blogumun yerine yepyeni blogumuzu yazmaya karar verdik.

Berilcimcime blogumuzda oyuncaklarımızı, kitaplarımızı, kullandığımız beğendiğimiz ürünlerin en samimi yorumlarını, gezdiğimiz yerleri, çocuk modası, yaptığımız etkinlikleri, aile hayatımızı ve dahası anne-bebek-çocuk hakkında yararlı bilgileri paylaşıyoruz. Bu paylaşımlarımızı resimleyip @berilcimcime instagram hesabımızda görüntülüyoruz.

Sonra anne olmanın öncesinde bir kadın olarak da merakla araştırdığım bir başka konu da kozmetik. Ben kullansam da kullanmasam da yeni kozmetik ürünlerini almayı denemeyi çok severim. Neden bunları paylaşmayayım dürtüsüyle ikinci blogum Makyaj Kutusu'nu da yayına açtım. Burada kullandığım, beğendiğim, beğenmediğim kozmetik ürünleri ve kişisel bakım elektroniği hakkında paylaşımlar yapıyorum. Bu paylaşımlarımı da resimleyip @makyaj.box instagram hesabımda görüntülüyorum.

Sizleri de dünyamıza davet ederiz.

Berilcimcime'den Sevgiler,

Beril ve Birsen Akyol
2 yorum:

  1. Hayırlı olsun bloğunuz keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkürler.. Beril'den bol öpücükler :)

      Sil